ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПУБЛІЧНОЇ ЗАКУПІВЛІ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОПРИЛЮДНЕННЮ (ДВЕРІ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ, МЕТАЛЕВІ ПРОТИПОЖЕЖНІ, АЛЮМІНІЄВІ)

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ПУБЛІЧНОЇ ЗАКУПІВЛІ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОПРИЛЮДНЕННЮ

(ДВЕРІ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ, МЕТАЛЕВІ ПРОТИПОЖЕЖНІ, АЛЮМІНІЄВІ)

 

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:

Відкриті торги з особливостями

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-11-15-006623-a

 

Назва предмета закупівлі

Двері металопластикові, металеві протипожежні, алюмінієві

ДК 021: 2015: 44220000-8 Столярні вироби

Сума закупівлі – 100 000,00 грн.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Обсяги визначено відповідно до потреби.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі. У разі, якщо інформація про необхідні технічні характеристики предмета закупівлі містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, мається на увазі «або еквівалент». Технічне завдання передбачене Додатком 2 до Тендерної документації.

 

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої  замовником та обсягу фінансування.

 

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі визначений у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», шляхом аналізу інформації про ціни наданих послуг, які містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках.

16-11-2023

Обгрунтування двері.doc
Сподобалось? Поділіться з друзями
Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне